Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team fortress 2-ben az achieve...

Team fortress 2-ben az achievement nem tilos?

Figyelt kérdés

Az interneten olvastam, hogy vannak ilyen szerverek. Ezeknek mi a lényege? Nem tiltott az ilyen szerver? Miért nem tilos?

Vagy csak arról szól, hogy egy rettentő kis pályán 24 játékost összezsúfolnak és ölik egymást?

Olyat is olvastam, hogy be kell írni kódokat és ad fegyvert, de olyat is ahol mint írtam egy kis pályán összezsúfolja a játékosokat.

Akkor most melyik?


Az összezsúfolós dolog érdekelne, de ha az is csalásnak számít akkor hanyagolom....


2014. szept. 15. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
* Team fortress 2-ben az achievement SZERVER nem tilos?
2014. szept. 15. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tilos. Ne kérdezd, miért, egyszerűen nincs olyan, akinek ebből baja lett volna. Csak magukkal basznak ki, achikat elég fun csinálni (én is sajnos szervereztem, utána már nem volt izgi).


Beírsz 1-2 kódot oszt jön az achi, bizonyos achikért pedig nem cseréhető fegyvert kapsz.

2014. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fegyver érdekelne, de nem kódokért. Sajnos nagyon ritkán kapok fegyvert, de ha mégis olyan már van. Akkor hanyagolom az ilyen szervereket. Esetleg nem tudod hogyan lehet szerezni Trükkös Iván achi-t? Nekem nem mond semmit, hogy víz alól öljek meg 50 víz alatti ellenséget. Nincs is olyín pálya ahol vízbe lehet menni...
2014. szept. 15. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Kód alatt azt értem, hogy beírod a szerveren a chatbe, hogy pl. !give és akkor megcsinálja neked az achikat.


Bocs a magyar nevekről fogalmam nincs, ha angolul leírod talán tudok segíteni.

2014. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!