Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc Sims 3...

Melyik a kedvenc Sims 3 kiegészítőd és melyiket szereted a legkevésbé?

Figyelt kérdés
Az alapjáték megvan, és most kíváncsi lennék, nektek melyik kiegészítő a kedvencetek, mert szeretnék venni egyet. + Melyiket utáljátok/nem szeretitek?

2014. szept. 16. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3at használok, Nemzedékek, Álomállások és Egyetem. Mind a 3 tetszik, de talán az egyetem a legjobban.
2014. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Katy Perry, az Egyetemi évek, a Mozis cuccok és a Szigetvilág van meg. Ezek közül a Katy Perry-s jön be legkevésbé (pedig az énekesnőt imádom), és a Szigetvilágot kedvelem legjobban.
2014. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az állatos, évszakok, vár a színpad (bár, ott a város nekem annyira nem tetszik :/) nemzedékek

És ami nem tetszett az az egyetemi évek, engem valamiért nem kötött le :')

2014. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudnék egyet választani... ezeket egyformán szeretem: szigetvilág, évszakok, álomállások, házi kedvenc, vár a színpad, világ körül. De a többi sem rossz. Talán a Nemzedékek ami legkevésbé tetszik.
2014. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Heloo^^ Szerintem igazából attól függ hogy milyen újdonságot szeretnél a játékodba. Például a világ körüli kiegészítővel utazhatsz különböző helyekre, ott kalandozhatsz bár ha sokszor végigviszed egy idő után unalmas lesz. Bár sokaknak nemtetszik, sok negatív kritikát hallottam róla, a leszáll az éj kiegről, nekem mégis tetszik. Sok jó dolgot ad a játékba, egész szép ruhák, modern bútorok, a város is tetszik. A kedvenc kiegészítőm a természetfeletti erők, és igazat megvallva kellemeset csalódtam:) úgy gondoltam hogy eléggé eltér a valóságtól, na meg mit hozhatnak ki ebből, de amikor kipróbáltam egyből kedvenc lett. Nagyon sok újdonságot hozott magával, elixírek kikeverése, varázslás, sok-sok bútor, ruha, és még egy hozzájáró város. ééés a kiegészítők amik nem tetszenek: nemzedékek, egyetemi évek. A nemzedékek kiegészítője annyira nem jött be, főleg mivel általában egyedül vannak simjeim, nem játszok nagycsaládokkal. Eléggé beleépülnek a tárgyak a játékba, nem valami szembetűnőek (szerintem). Az egyetemivel pedig csak az a bajom hogy mindig tanulni kell hogy 5-ösök legyünk. Ha már nem a könyvet tanulja a simem akkor egy kis idő után lassan csökken lefele aza kis sáv, ha egyetemre megyek mindig használok egykis csaláskódot hogy felhúzzam a szükségleteiket mert nehéz egyszerre tanulni, szükségletekkel foglalkozni és órákra járni meg fejleszteni a képeségeket stb...de egyébként nagyon sok és nemcsak sok hanem jó ruhák is vannak benne, na meg a bútorok is szépek, csak hát a lényeg nem tetszik benne, az egyetem...
2014. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!