Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban ez mi? Valami...

Sims 3-ban ez mi? Valami hacker-kód ellene?

Figyelt kérdés

Az éjszaka közepén betoppant a házba egy fekete ruhás, dagadt emberke valami fegyverszerűséggel a kezében, amivel körbejárkált a szobákban, az meg valahogy... szívta be a dolgokat. Nem tudtam, mi vagy ki az, kattintgattam, mint őrült. Amikor elment, észrevettem, hogy hiányzik a tűzhely. Gondoltam, rabló. Pár nappal az eset után, szintén éjjel megjelent egy ugyanilyen, nem tudom, ugyanaz is volt-e. Ugyanazt csinálta, én meg rögtön hívtam a rendőrséget, amint felébredt a simem. Egy rendőr kijött, odasétált hozzám, és úgymond beszélgetni kezdtünk. A rabló meg közben ott volt mellettünk, és szívta a dolgokat! A rablóra kattintva nem jött ki semmi, a rendőrre kattintva pedig csak az, hogy "Vicces...". A rabló elment (elvitte a fürdőkádat! :( Ezért gondolom, hogy rabló...), a rendőr is, és még 500 $-ra meg is büntetett telefonbetyárkodásért! Én meg csak ott ültem a gép előtt értetlenül és felháborodva.

Mi volt ez? Van valami kód vagy valami hacker-dolog, amivel ezt le lehetne állítani, és soha többé nem látnám a dagadt pacákot? Vagy mit csináljak?



2014. szept. 16. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rabló volt, akkor lehet venni riasztót. Veszel riasztót és felrakod a falra olyan közel a bejárati ajtóhoz amennyire csak tudod.

De az is lehet,hogy pl. nem fizetted ki a számlákat és ezért elvitték néhány cuccodat. Nemtom ez az emberke hogy néz ki, mert még nem láttam őt a Sims3-ban csak a 2-ben. De ott úgy csinálta,ahogy leírtad, annyit különbséggel,hogy nem éjszaka jött.

Szal sztem fizesd ki a számlákat és vegyél riasztót. Ha így sem fog működni, akkor valami komolyabb probléma van.

2014. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetted a számlát. Behajtó volt. Ez van, a csalás amúgy is elrontja a játékot.
2014. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veruuuskapitány válasza:
Ha egy idő után nem fizeted be a számlákat (postára kell kattintani hogy betudd fizetni) akkor kijön egy behajtó és elviszi a dolgaidat.
2014. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó, nem igaz, az tényleg kiment a fejemből! :/ Köszönöm, mindenkinek ment a kis, zöld kezecske! :)
2014. szept. 16. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátoknak ingyen van, idegeneknek 500 :) xD
2014. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!