Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 vezetékes csatlakozás...

Roverpetike kérdése:

Xbox360 vezetékes csatlakozás routeren keresztül. "számomra megfejthetetlen hibajelenség" Valakinek ötlete van erre?

Figyelt kérdés

Van 2 xbox360 konzolom! Az egyiket amikor csatlakoztatom az internethez kábellel, minden gond nélkül automatikus ip cim kiosztásával csatlakozik az internetre.

A másik ugyanezzel a beállitásokkal nemhogy nem csatlakozik, hanem olyan ip cimet produkál amit a routerem soha nem osztana ki.

ellenőriztem a routerem beállitásait (másik konzolon tökéletes minden)

Próbáltam már manuális ip kiosztástól kezdve mindent. ujrainditgatásokat...stb

Valakinek valami ötlete erre? esetleg valaki járt már hasonlóképpen?

Tapasztalataitok hátha segitene nekem is. köszönöm.


ui: nem vagyok kezdő sem a kozonlok sem a számitogépek/laptokok terén sem, de ez már nekem sok :D



2014. szept. 18. 03:25
 1/2 anonim ***** válasza:

nyomj neki egy factory defaultot


[link]

2014. szept. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

csinaltam már azt is....

factory defaultot ami a menüből érhető el, illetve megcsinaltam a hard resetet is (Y+RT inditáskor)

Egyik sem segitett....

ami tényleg érdekes hogy a másik xbox teljesen ugyanezekkel a beállitásokkal ugyanazon a rooteren keresztül csont nélkül cstlakozik.

Ez, amelyről beszélek valami fura ip cimet csinál..

nem is 192-vel kezdődik. valami 218.xxx.xxx.xxx. nem tudom pontosan majd megnézem és leirom ide.

A lényeg hogy ugyanazon a kábelen és routeren keresztül egyforma beállitásokkal 3 laptop is és a másik xboxom is tudodd csatlakozni.


Flashelt meghajtóm van benne, gondoltam az csinálja, de átraktam a nem flashelt meghajtót a másikból és hasonló a jelenség továbbá a másik xbox ugyanugy tud csatlakozni a flashelt meghajtóval is.

szóval köszönöm válaszod, de még mindig nem oldódott meg a probléma

2014. szept. 19. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!