Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left 4 Dead 2 mikor lesz...

Victory1995 kérdése:

Left 4 Dead 2 mikor lesz ingyenes a steamon?

Figyelt kérdés
Mikorra várható h ingyenes lesz steamon a Left 4 Dead 2? Ez lenne a kérdésem. Már nagyon szeretnék a haverokkal játszani ezzel multin. Tudom h meg lehet venni. De én tudok várni csak nem szoktam minden nap felnézni steamre és nem akarok lemaradni róla.

2014. szept. 18. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Már volt. Majd a legközelebbi vásáron valószínűleg olcsón meg lehet venni.
2014. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És Pl. Ha az egyik ismerösömnek le van töltve. Akkor töltöttem mikor ingyenes volt és valami olyat mondott h neki örökre ingyenes lett. Akkor ha én a steamjébe belépek itthon akkor le tudom az én gépemre is tölteni?
2014. szept. 18. 20:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért. :)
2014. szept. 18. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Karácsonykor ingyenesen le lehetett tölteni, ami meg is maradt a könyvtárban. Nem valószínű, hogy a mostani ünnepekkor is ugyan ez a játék lesz ingyenes, ha persze lesz valami egyáltalán.

Ha az ő fiókjával töltöd le sokra nem mész vele, mivel steam kapcsolat szükséges a játékhoz, és ha az nem a te fiókodhoz van adva, akkor nem tudsz vele játszani. Legalábbis gondolom, de hogy a te fiókodon nem fog attól megjelenni, az fix :)

2014. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira olcsón meg lehet venni, hogy nem éri meg várni rá, pár száz forint az egész.
2014. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!