Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge Of Legend Singed vélemény?

Leauge Of Legend Singed vélemény?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok azért. 6 os vagyok, megvettem, megéri hosszútávra tervezni vele? Skin-t érdemes, venni? Tippek, mit fejlesszek valami? Köszönöm!.
2014. szept. 19. 22:03
 1/7 A kérdező kommentje:
League bocsánat.
2014. szept. 19. 22:06
 2/7 anonim válasza:
Singed topos champ. Jax ellen erős de nem valami nagy szám :D
2014. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pénzt ne ölj bele, elveszlik a versenyélmény egy része. Hihetetlen jó játék, de meg kell harcolni a javaidért, és megismerhetsz jó embereket is, összehozhatsz egy jó csapatot is. Eleinte nem fogod érdekesnek tartani, de ha megszokod a pvp hosszú várakozási idejét, és megismersz pár jó játékost, utána jobban fogsz szurkolni 1-1 meneten mint egy focimeccsen. Minden esetre szólok előre, hogy az angol az általános nyelv ha beszélni akarsz valakivel. Magyarul hadoválni bunkóság társaságban. Itt minden féle szerzeménnyel fogsz találkozni :D
2014. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mien karit tudtok ajánlani? Ami tényleg egy erős kari?:D
2014. szept. 20. 02:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát figyeld. Eleinte Warwick is erős kari, az elején még nem, de ahogy haladsz előre, és fejleszted a negyedik képességét, begurul :D én egyszer úgy beindultam, hogy a killem nem csak a csapatban volt a legnagyobb, hanem az ellenséges csapatban is. 10-es szinten, wawick-el. Ja és piszokolcsó karakter :D
2014. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
warwick*
2014. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó karakter, skin pedig nem ad hozzá az erőhöz, csak pénzköltésre jó.
2014. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!