Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van DS, VITA, N64, PS3 (vagy...

Sterling450 kérdése:

Van DS, VITA, N64, PS3 (vagy PS2) illetve PSP emulátor PC-re?

Figyelt kérdés
Lehetőleg linkkel együtt, ne legyen vírusos.

2014. szept. 19. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Linket nem adok, könnyen utána tudsz guglizni.

Szóval:

DS: van

VITA: nincs

N64: van

PS3: prototípus, konkrét játékot nem játszik még, talán csak homebrew cuccokat

PS2: van

PSP: van

2014. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

DS: DeSmuME vagy NO$GBA

N64: Project64

PS2: PCSX2

PS3: -

PSP: PPSSPP

Vita: -

2014. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

DS:

-DeSmuME: [link] (kompatibilisebb, de nagyobb rendszerigényű)

-No$GBA: [link] (nagyon kevés esetben lehetnek hibák, de gyorsabb, kisebb rendszerigényű

VITA:

-nincs / nem tudok róla

N64:

-Project 64: [link] (nagyszerű emulátor, valamilyen okból néhány esetben az antivírus bejelez, de hamis pozitív)

-Mupen64Plus: [link] sokat tudok róla, de Androidon kipróbáltam, többé-kevésbé működik, kicsit Androidon lassú volt egy-két játék, PC-n nem hinném, hogy lenne vele gond)

PS3:

-nincs / nem tudok róla

PS2:

-PCSX2: [link] (Elég jól működik, de viszonylag erős gép kell hozzá, főleg nagy felbontáson)

PSP:

-PPSSPP: [link] (Gyors és kompatibilis, rengeteg opcióval, élsimítás és egyéb lehetőség elérhető nála. Akármilyen felbontásban képes futtatni a játékokat, szóval lényegében szebb képet tud adni, mint egy igazi PSP. Androidra is elérhető. Létezik egy Gold verzió belőle, de az lényegében ugyanaz, mint az ingyenes, a Gold megvásárlásával lehet támogatni a fejlesztőket)

-JPCSP: [link] (JAVA alapú PSP emulátor. Régen kipróbáltam, lassú volt és sok minden nem futott vele. Azóta lehet, hogy változott a helyzet, még mindig fejlesztik. Inkább a PPSSPP-t ajánlom)

2014. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még ha nem lennének vírusosak az emulátorok, nem lenne annyira élvezetes az irányítás.

Egyszer letöltöttem a Kacsamesék videojátékot emulátorral (nestopia) nem tudtam használni a PoGo botot. Szerintem a kombinációk nem működnének, és mindegyiknek van analog stick-je. És nem hiszem, hogy egy PC gamepad-ot tudnál hozzákaribrálni.

2014. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vírusosak?

Bizonyára avg vagy hozzá hasonló szemetet használsz. NAGYON ritka esetben jár az emulátorhoz vírus, pláne ha hivatalos forrásból szeded. Plusz, minden emulátorba van részletes joystick beállításra lehetőség.

2014. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nami the Tidecaller ***** válasza:
@20:55 : A pogót úgy tudod használni ugrás közben lenyomva tartod azt a gombot amivel a B-t használod ÉS a lefelét is lenyomva tartod. Lehet bármilyen kontrollerre bekalibrálni amit felismer a géped,én például a PS2 kontrolleremet használom hozzá.
2014. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Itt egy jó oldal ahol minden féle emulátor van: [link]
2014. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!