Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 ban ezt, hogy csinálj...

Diablo 3 ban ezt, hogy csinálja a srác?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=bp7bZu7meWc


Lepakolta a skillek közé egyszerre a familiart,magic weapont, és az energy armort! Hogyan?? Nekem csak az egyiket engedi egyszerre. Másik kérdésem, Disintegrate nél az attack speed kell vagy a " reduces skill cooldown " ,hogy gyorsabban sebezzen ?



2014. szept. 20. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

a skill cooldown csak 1-4 skillekre hat, előbb betöltenek. Attack speed-et meg csak bal klikkre adja be (sima támadásra) nem pedig a manás jobbra :)


Szóval ha erősíteni akarod a Disintegrate skilledet, pakolj intelligenciát (pl kövezd be a szetted).


A skilleket, hogy hogyan rakta össze, abban nem tudok segíteni.

2014. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közben rákérdeztem, be kell rakni a választási módot.


Options -> Gameplay -> elective mode


ki kell pipálni és úgy rakosgatod össze, ahogy szeretnéd.

2014. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Disintegrate-re is hat az AS, sűrűbben adja be a sebzéseket, úgyhogy ha azt akarod, hogy gyorsabban sebezzen akkor az kell. De amúgy CHC és CHD a legfontosabb, mint mindig.
2014. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
őszintén szólva én sima elektromos csapásokkal szoktam kivéreztetni a népet annyira tankos a mágusom, szóval nem néztem, de jó tudni :)
2014. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen, noobként tettem fel a kérdést. Mostmár 60-130 mill a sebzésem másodpercenként +30-40 mill a főnix szett sebzése. És kérlek, ha hülyeséget mondtok, vagy nem tudtok válaszolni ( MERT HÜLYESÉGET IRTATOK !!! ) Akkor ne válaszoljatok!
2014. nov. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!