Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges az, hogy 3,30 $-os...

Lehetséges az, hogy 3,30 $-os befizetéssel + rebuy, lehet jelentkezni, egy 10, 000$-os guarante versenyre Full Tilt pókeren?

Figyelt kérdés
Nekem, nagyon gyanús, de én úgy vettem ki, hogy tényleg ennyit lehet nyerni, valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2010. jan. 20. 13:07
 1/1 anonim válasza:

A guarantee szó nem a győztes nyereménye, hanem a garantált nyeremény alap, ami akár kevesebb nevezőnél is biztosan 10K marad... Például a Daily Dollarnak szintén 10 000 a nyereményalapja és az első 1600$-t nyer, viszont csak 1$ a nevezés (bár 8000 játékos közül nyerni nem egyszerű) :)

Jah és a rebuy csalóka, mert sokan élnek vele vagy az addon-nal és a befizetésed könnyen több lesz 3,3-nál :)

2010. dec. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!