Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a gépem viszi a Dead Space...

Ha a gépem viszi a Dead Space 3-mat akkor vinné a Mass Effect 3mat és a Zhe Wicher 2-t is?

Figyelt kérdés

Feltettem a Dead Space 3-mat és kíváncsi vagyok, hogy az előbbi játékokat is vinné-e. Ugyanis én nem igazán értek ehhez a gépigény dolgokhoz :/

A gépigényem: Intel Core2 Dou CPU E7300 @ 2.66GHz, 2GB ram, NVIDIA GeForce 9500GT



2014. szept. 21. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnézed a gépigényét te b*rom és összehasonlítot a tieddel, ezért kár volt kérdést kiírni!!
2014. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak: Írta, h nem ért nagyon a gépigényes dolgokhoz, ezért miért kell a másikat leb*rmozni??..-.-"


Mass Effect 3 sztem menne egy kislaggal vagy még anélkül is.

The Witcher 2: Assassins of Kings simán menne.

De mind2-öt töltsd le és nézd meg, hogy laggol-e vagy ilyesmi. :)

2014. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem lehet érteni? Ott a gepigeny.hu be regisztral beirja a gepigenyet es osszehasonlitaa magatol a gep ha neki nem megy te b*rom :D
2014. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 timon78 válasza:

Gépigény.hu


......

2014. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ősrégi kérdés, de muszáj írnom. :D


Itt barmozzák a kérdezőt, holott a játékok gépigényéből nem lehet megállapítani, hogy hogyan fog futni. (Van olyan játék, aminek van egy adott gépigénye, de rosszabb gépeken is elfut, vagy netán nem elég hozzá akkora gép mint ami a gépigényben van.) Ti barmok. :)

2016. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó te egx utolsó barom vagy :D
2016. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!