Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Baj van a mentéseimmel....

Baj van a mentéseimmel. Tudnátok segíteni? :S

Figyelt kérdés

A dolog lényege az, hogy kaptam egy full üres gépet, amire fölpakoltam a másik gépen lévő játékaimat, és TeamWiever-rel a mentéseket áthelyeztem a saját számítogépemre, a megfelelő helyre.

A probléma az, hogy hiába raktam a megfelelő helyre a mentéseket, a játék nem érzékeli, hogy ott vannak, így nem tudom betölteni őket.

Van valami ötlet arra, mit kéne csinálnom?



2014. szept. 21. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

feltelepítetted a játékokat, és úgy raktad át a mentéseket? vagy csak átmásoltad a ajátékok főkönyvtárát és a mentéseket is?


Ha simán csak a könyvtárakat raktad át, akkor lehet olyan gond, hogy a system mappába nem kerültek át fontos dolgok.


A másik: indítsd el a játékokat egyszer, csinálj mentést, nézd meg elmenti-e őket és be tudod-e tölteni. Ha nem megy rakd újra a játékokat. Ha be tudod tölteni próbáld meg átnevezni a betölthető mentések nevére a tieiedet

2014. szept. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom(:
2014. szept. 27. 14:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!