Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Szerintetek...

League of Legends: Szerintetek melyik a jobb jungle lee sin?

Figyelt kérdés
A full tank jungle lee sin, vagy az amelyiknek van sebzése is. Én általában így szoktam buildelni: Jungle item, cipő (enemytől függ), látókő, randuin(ha van enemybe adc és ad), tüskevért (ha pls valami szarrá feedelt trynda van vagy valami), warmog armor (amikor már csak hp kell), és a jungles item helyett még egy naptűz köpenyt szoktam venni. Persze ez a build változik, mert amikor van ap-s az enemybe akkor az ellen is építek stb, most azt mondtam, amikor full ad az enemy. De a kérdésre visszatérve: Szerintetek megérné egy kis dmg-t is venni, pls egy háromszög hatalmát, hogy érjek is valamit, sebzés terén?

2014. szept. 21. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
sightstone annyira nem kell szerintem, de te tudod. Egy dmg-es (lehetőleg life steales) itemet ajánlott berakni, pl hydrát, a többi mehet tankra.
2014. szept. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én jungler itemmel szoktam kezdeni utánna hydra, warmog, randuin vagy szellemarc az ellenségeknek megfelelően, Blood Thrister, Jégkalapács és végül én is SunFirére capére szoktam lecserélni a jungler cuccot
2014. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!