Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Space Engineershez hol találok...

Space Engineershez hol találok magyar játékosokat?

Figyelt kérdés

Tudtok vmi magyar oldalt vagy hasonlót esetleg?


Jelenleg egy szerveren tolom egyedül, ahova csak egy steam groupban lévő tagok léphetnek be, így griefelők szinte nincsenek (múltkor beaconnel bekapcsolva hagytam 1 hétre magára a hajómat és mikor visszajöttem ugyan úgy volt minden). És a szerver is viszonylag jó a többihez képest.

Egyedül viszont elég unalmas szóval, jó lenne ha többen összeállnánk, a szerverre is tudnék szerezni meghívót stb de akár creativ módba is tolnám valakivel



2014. szept. 24. 17:56
 1/2 anonim válasza:

Én a Space Engineers v.01.073.009-es verzióval játszom.

Ha érdekel még a dolog akkor rakkd fel te is ezt a verziót és akkor fel tudsz lépni a szerveremre.

A szerver amúgy nem mindig él csak amikor én épp ráérek és elindítom, hogy játszak rajta.

Értekezzünk h mikor jó amikor te is meg én is ráérünk és akkor játszhatunk vagy mondd meg, hogy jelenleg melyik verzióval játszol fel rakom én is azt és akkor fellépek arra a szerverre amelyiken te játszol.

2015. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, nekem eredetibe van meg steamről, ha neked crackelt nem tudom hogy tudunk e játszani.. amúgy már úgy október óta nem játszottam (bár akkor 1 hónap alatt több mint 100 órát) de még biztos fogok vele, hiszen csomó új update van azóta, viszont most még nem nagyon van rá időm. De ha gondolod elküldheted privátba a steam nevedet (vagy ha nincs akkor az e-mailed) és majd vmikor játszhatunk
2015. júl. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!