Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA V2 lőszer, drogos NPC...

SeeMTA V2 lőszer, drogos NPC helye?

Figyelt kérdés
Hol a drogos/ töltény NPC? Ill drogot hogy lehet ültetni?

2014. szept. 25. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A drogost azt tudom hol van.

A lőszerest hetente változtatják mivel pénzért árulták a helyét. És tripla áron eladják a töltényt mert pl csak colt töltény ára anno 500 see ft és eladják 8000see ft ért.

2014. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illegális frakcióval tudsz csak drogot , fegyvert készíteni.
2014. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit , hogy az illegális frakció kockázatos meg oda kell 1 garázs , ház stb.

Ahova elülteted. Meg 2 kocsi amibe a drog/fegyós cuccokat rakod.

2014. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha IC megakarod tudni akkor kérdezz olyan embereket akikről gondolod , hogy drogot termesztenek. pl ( fekete sipkás sárga ruhás fekete gatyás ) féléket de így is sokat árultam el. De ez nem nagyon szabadna neked felhasználnod ic mert ooc tudtad meg és az MG-nek számít.

De szerintem ez kicsit hülyeség , mivel emiatt sok gond jön lelőnek , kirabolnak , átvernek , lenyúlnak vagy csak olyan civil ruhába van rendőr,nav,nni,scpd stb

2014. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fegyverem van. Csak ammo kellene..
2014. szept. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!