Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb sport? Az airsoft vagy a foci?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
airsoft
2014. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
Ez szemelyfuggo
2014. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%
Airsoft egyértelműen! a foci nem sport!!!
2014. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A fociban csak szánalmas színészek játszanak, viszont az én szememben sport akármennyire is utálom, hisz másfél órán át rohangálni kell. Az airsoft nem sport akármennyire is szeretem, mert az nem sportoló, aki 120kg tömény háj és havi egyszer eljön játszani és már délben könyörög, hogy cpb-zzünk, mert nem tudja már felvonszolni a satnya löttyedt seggét a dombokon még csigatempóban sem, elég sok ilyen van felénk. Ha a kérdés az, hogy melyik a jobb játék, akkor az airsoft szerintem.
2014. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. okt. 3. 21:46
 6/7 anonim válasza:
Az Airsoft sokkal jobb sport mint a foci! Mivel a foci nem sport ráadásul az egész előre meg van rendezve és el van játszva! Szóval egyértelműen az Airsoft!
2014. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Több választ ne írjatok ide legyetek szívesek! Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!