Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hatalmas FPS drop?

Hatalmas FPS drop?

Figyelt kérdés
League of Legends és CS:GO a két játék amivel leginkább játszom, mindkettőben random FPS esésem van. CS-ben 120-ról 20-40-re, LOL-ban 60-ról 20-körülre, de volt már 10 alatti is. A gép viszonylag új, még egy éves sincs. A videokártyát már szervizbe is elvittem (ugye garanciás még), de azt mondták, hogy másfél napig ment náluk folyamatosan, hiba nélkül. Driverek mind fel vannak telepítve, mind naprakészek. Mi lehet a probléma? Nincs ismerősöm, aki segíthetne, vagy maradjuk inkább annyiban, hogy nem túl közeliek, nem bízom bennük eléggé hozzá. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. szept. 26. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
net?
2014. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 daniel1385 ***** válasza:

2 lehetősége van:

1, Vírus

2, Túlmelegedés


Nekem is ugyanilyen problémám volt. Vettem egy hűtőt az FX-6300-ra (akkor még nem ismertem a jó márkákat/hűtőket ) és néha +60°C-ra is feldobta a hőmérsékletet, ekkor jött az FPS drop... Vissza cseréltem a gyári hűtőjére és most szépen fut !!!


A lényeg tehát, hogy venni kell egy új processzor hűtőt :D

Amit még megtehetsz hogy újra pasztázod a proci hűtőt és áttakarítod a gépet :)

2014. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a tanácsokat! A netnek tudtommal semmi köze az FPS-hez, de egyébként nincs vele semmi gáz. Ha látom, hogy ugrik a pingem, már állítom is le a seedet. Vírusok ellen mit tehetek? Tudtommal nagyon megosztott vélemények terjengenek a vírusirtókkal kapcsolatban, de álláspontokat nagyon szívesen fogadok! És ha mondjuk szeretnék egy új processzor hűtőt? AMD FX 4130-asom van, nem tudom, számít-e.
2014. szept. 27. 03:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit utánanéztem, sokan a COOLER MASTER Hyper 212 EVO-t ajánlják, de ez majdnem 10000 ft. Ennyit azért nem költenék csak a hűtésére. Mivel a processzor maga majdnem kétszer ennyi volt, szerintem nem arányos az ár. Javítsatok ki, ha tévedek, akkor meg főleg, ha teljesen f...ságot beszélek. :D
2014. szept. 27. 03:47
 5/5 anonim válasza:
És te is szoktál ordibálni meg dilizni ha a lolba vesztel?
2017. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!