Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DC Universe Online ba ha...

DC Universe Online ba ha teljesen ingyen akarok játszani akkor tényleg nem lehetek erősebb másoknál?

Figyelt kérdés
és melyikbe tudok ingyen erösebb lenni másoknál PVP be vagy PVE be vagy ha egyikbe se akkor mégis mit kéne vennem hozzzá??

2014. szept. 27. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg a legendások a legerősebbek, én is az voltam egy ideig és hatalmas iramban erősödtem. Most már csak prémium vagyok mert minden DLC-t megveszek. (Egyébként elég azt hiszem egyet megvenni és prémium leszel.) Ingyenesen inkább PVE-ben tudsz "erősebb" lenni másoknál.
2014. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Atanis válasza:
Egy kis segítség kéne nekem :D HA valaki figyeli még ezt a kérdést azt jelezze kérem :D
2014. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még figyelek. :D
2014. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ingyenes játékosként T3 amihez hozzáférsz, max ha kitartó vagy T4 cuccokat is szerezhetsz a bónuszok miatt.


De mivel már T5/T6 is van így semmit sem ér a PVE geared.


PVPről nem tudok nyilatkozni.

2014. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 benitte válasza:
Mostmár esélyed sincsen erősebbnek lenni a többieknél legendary v prem nélkül pve-ben talán van 1 kicsi de pvp-ben a szettek darabjai 2000$-ba kerülnek , tehát megvenni sem tudod ha free vagy
2015. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!