Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a hitman...

Miért nem indul el a hitman absolution, és az assassin's creed 3?

Figyelt kérdés
Mikor elindítanám a játékot, egyszerűen nem indul el, a program működése leállt hibaüzenet jelenik meg. Rendesen crackeltem a játékot, működnie kéne.A számítógépem pedig a játék ajánlott gépigényén is túltesz.A far cry 3-at például legmagasabb fölbontáson ultra grafikabeállítások mellett játszom, és nem esik 30 fps alá, sőt általában jóval több az fps, mint 30.Ez lenne a gép:intel core i5 3,2 ghz, nvidia geforce gt 740m-2gb, 4gb ram.És kb egy hete vettem a gépet.Elég dühítő, hogy nem indulnak el rajta ezek a játékok, és ki tudja mi nem fog még.Talán valami driver-t kéne hozzá letöltenem? Kérlek segítsetek !

2014. szept. 27. 23:12
 1/3 A kérdező kommentje:
És próbáltam rendszergazdaként is futtatni mind a kettőt.
2014. szept. 27. 23:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem i5 4200m gt740 4gb ram. Nem tudom,nálad mi lehet a problema, de én játszom az absulotionnal. Milyen márkájú a noti?

Fenn van a dx?

2014. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
MI a hibaüzenet? pontosan ird le .
2014. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!