Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani PC-re jó...

Kori10 kérdése:

Tudnátok ajánlani PC-re jó autós játékot? Lehet szimulátor is.

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék ami hasonlít a 360-os Forza 4-re vagy Forza Horizon-ra csak ugye PC-n.

2014. szept. 28. 18:18
 1/7 anonim válasza:
Need For Speed sorozat.
2014. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezeket, amiket írtál.. Nekem most Win 8.1-re az áruházból szerzett, ingyenes Asphalt 8 van letöltve! Nagyon bejön, kiemelkedően szép a grafika ingyeneshez képest! :)
2014. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni NFS-ekkel kíméljetek
2014. szept. 28. 19:00
 4/7 anonim válasza:
nem ismerem forzát én playstation mániás vagyok. De pc-n live for speedel (NEM NEED FOR SPEED) szoktam játszani. demo verziója ingyenes, online-on (ami szintén ingyenes) egyszerűen fenomenális versenyket lehet nyomatni! Még nagy gép sem kell hozzá. Ajánlok hozzá valamilyen kormányt mert úgy a legélvezetesebb meg online csak úgy van esélyed.
2014. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Test drive unlimited 2
2014. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kérdező: Need For Speednek csak a régi verzióira értettem(Carbonig), utána már bénák. :D

Mellesleg: Dirt sorozat?

2014. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
F1 sorozat :)
2014. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!