Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 E vs play station 3...

Xbox 360 E vs play station 3 slim?

Figyelt kérdés

Xbox 360 + kinect : 250 gb

Play Station 3 + webkamera és mozgás érzékelő: 500 GB

Most szeretném megvenni életem 1. KoNzolát .

Nem tudom melyik megbízhatób és melyik birná jobban a strapát ... (terhelést).

Melyikhez olcsóbbak a játékok ?? Stb.



2014. szept. 28. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ps3-mat vettem és egyáltalán nem bántam meg, az xbox szerintem nagyon gagyi, elemes kontroller,akkor a vezetéken ami megy a konektroba egy nagy fekete doboz van,most láttam először ,meg játszottam is vele,a kontroller is nagyon kényelmetlen számomra + hogy internetezhess,multizhass fizetni kell havonta 2 ezret. A ps-nél nincs ilyen,viszont ha ps+ előfizető vagy akkor havonta kapsz 2 játékot ( és 1 hónap asszem 1500 ft szóval megéri)
2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az xbox-on a kinect nagyon jó,de nekem elég helyem se lenne,meg nem bírnék még ugrálni az iskola után
2014. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sowilo ***** válasza:

Az xbox-ra lehet tenni RGH-t, és akkor futtathatsz rajta letöltött játékokat ingyen - csak akkor az internet hozzáférésről le kell mondanod a konzolon keresztül.


Ps3-nál ilyen nincs, meg kell venni a játékokat, viszont ingyen van az multi.


Mindkettő egyformán bírja a strapát.


Ps3-on sokkal jobb exkluzív címek vannak. God of War, Metal Gear Solid 4, stb.


Az xbox kontrollere inkább autós, vagy fps játékokhoz való, viszont ha gyors gombnyomogatásra, vagy reflexekre van szükség, akkor viszont a ps3 a jobb. Xboxon pl verekedős játkkal játszani kínszenvedés.

2014. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sowilo bírom mikor valakinek fogalma sincs a dolgokról ps3-on de azért leírja mint egy profi xD


"RGH-t, és akkor futtathatsz rajta letöltött játékokat ingyen - csak akkor az internet hozzáférésről le kell mondanod a konzolon keresztül.


Ps3-nál ilyen nincs, meg kell venni a játékokat, viszont ingyen van az multi. "


Fel kell világosítanom akkor, hogy ps3 is törhető fat és slim 2xxxx gépek... cfw-zni lehet ki sem kell írni a játékokat... csak ftp-vel átmásolod...

3xxxx és 4xxxx gép is törhető volt egészen a legújabb ofw-ig

2014. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ZolaZotya ***** válasza:

PS3-at vegyél, több exkluzív van


volt 360-om és multiplatform címeken kívül alig van rá exkluzív Halo és Forza kb ennyi ami értelmes

2014. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sowilo ***** válasza:

# 4

Xboxos vagyok, régebben néztem utána. Akkor még az újabb gyártmányok nem voltak törhetőek. De köszönöm hogy kijavítottál a fa.szkalap hangnem ellenére.

2014. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De figyeljetek maga a konzol ára sem mindegy tehát maga a konzol + a kiegészítők (kinect,mozgásérzékelő... )
2014. szept. 30. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
6# Szívesen :D
2014. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ZolaZotya ***** válasza:
hát én mozgásérzékelőt nem vennék konzolhoz, vagy azzal egybe, mert pár alkalomnál tovább úgyse használnám, az többesbe jó
2014. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!