Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban mi az a counterelés?

LoL-ban mi az a counterelés?

Figyelt kérdés
Izé. Ennyi.

2014. szept. 28. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor az egyik championnak olyan képessége van, amivel egy másik champion képességét ki tudja védeni. Például Lee Sin rá akar ugrani a Q-jával Ahrira, de még az ugrása közben Ahri elnyomja rá az E-jét, ezzel megállítva Lee ugrását.
2014. szept. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 savanyújóska ***** válasza:
Illetve ha összességében olyan a kitje, hogy a másikat ellehetetleníti: Pl. Teemo topon counterel nagyjából mindenkit, aki AA-heavy, de különösen Tryndameret. De az ilyen kiugró példáktól eltekintve, olyan Plat/Diáig nem számítanak a champion counterek, csak, a skill.
2014. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Csak mert azt hallottam Zed counterel mindenkit. És kíváncsi voltam a jelentésére :D Még egyszer köszi
2014. szept. 29. 09:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért Fizz elég rendesen megeszi Zedet. Egyszerűen nagyobb a burstje, level 6 után pedig már az ultira se támaszkodhat Zed, mert egy Fizz E hatástalanítja. Egyébként Zed ultira elég a Zhonya's Hourglass, már is ki van védve, a többi skillje meg könnyen dodgeolható. Szóval Zedet elég könnyű counterelni.
2014. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Minap egy zed ellen játszottunk a csapattal, mire felfeedelte magát, már nem tudtuk megállítani. Fizz ultija elől is könnyedén ki tud térni. Letesz egy árnyékot és ráteleportál. Bár tiszta dolog hogy van méltó ellenfele :D
2014. szept. 29. 16:21
 6/14 anonim ***** válasza:

azért ez hülyeség, mert pont, hogy azonos szinten Zed eszi meg fizz-t, nem fordítva.


egyébként www.lolcounter.com itt szép számmal meg elhet nézni mi mit counterel. De sajnos igaz, skill is kell a counterezéshez, nem elég countert pickelni + nézni a csapat összeállítást.


Zed ellen pont olyan jó, ami le tudja fogni, vagy megszakítani bizonyos skilljeit. Ezért szeretik kayle-t zed ellen, amikor zed ultizik kayle is ultizik és mivel nem tudta megsebezni ulti közben zed az ellenfelet, a második sebzés is 0 lesz.

2014. okt. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy zhonyával lehet counterelni az ultim nem kell hozzá champ :c
2014. okt. 7. 10:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Épp most írtad le hogy olyan champ kell ami lefogja az ultiját. Fizz nem csak lefogja, de még sebzi is. Max akkor van esélye Zednek, ha tud pokeolni, Fizz meg hagyja is. Meg ha már oldalakat írsz, nem tapasztalatot, akkor is rajta van, hogy Fizz counteröli Zedet. Mondjuk semmit nem ér a counterpick, ha nem tudod mivel is countereled.
2014. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nos, idő alatt elsajátítottam Zedet. Igazából egy olyan ember aki TÉNYLEG nagyon jól tudja kezelni fizz-t, simán meg tud szégyeníteni ha ügyes. 24-es vagyok, vertem már meg 26-os fizz-t. Meg 26-os zedet és yasuo-t is aki aztán kani nagy betűkkel hacker-ezett :D. Igazából egy gyengéje van zednek. Egy zhonya, és nézhetek én meg az ultim. Onnantól könnyű eset vagyok :D
2014. okt. 10. 23:06
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja meg a 30-as Azir is megvolt, de ő csak 1v1-ben :D Nem nagyképűsködés, szimplán szeretni való champ ez a Zed :D
2014. okt. 10. 23:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!