Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék feltenni videót...

Hogy tudnék feltenni videót youtube-ra?

Figyelt kérdés
Szeretnék feltenni egy képet saját zenékkel, de nem tudom hogy kell. Van pár zene a gépemen, kép is ami kell, de akkor sem megy. :/ Bocsi hogy ilyen nyomi vagyok, tényleg, de már kb. egy éve erre készültem... xd

2014. szept. 29. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Kell egy videó először is. Ha van képed és zenét, egy megfelelő programmal azokat összeállíthatod és kimentheted videóként, amit már fel lehet tölteni.

A legegyszerűbb és ingyenes program Windows-ra a Windows (Live) Movie Maker, ezzel megoldható.


Youtube-nál arra is kell figyelned hogy nem használhatod fel más műveit (zene vagy kép, videó), mert a jogvédelem megilleti a tulajdonost és a videódat lenémítják vagy letiltják. A tartalom mindenkori jogi állapotától függ hogy hogyan járnak el, lehet csak figyelmeztetést kapsz, lehet csak el kell ismerned hogy nem a te szellemi terméked, lehet letiltják pár országban, lehet globálisan, lehet lenémítják vagy kivágják a kifogásolt tartalmat, vagy ideiglenesen nem történik semmi amíg nem változtatnak a jogi helyzeten.

2014. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!