Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Foci manageres játék?

Foci manageres játék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy valami eszméletlen mennyiségű foci manageres játék van, de valaki tud valami olyat, ami igazán jó?

Top Elevent kérlek ne :D


Egyébként erre szerintem senki nem fog tudni válaszolni, de régebben játszottam egy jó manageres játékkal, és az egyetlen dolog amire emlékszem belőle, hogy a képességszintek szavakkal voltak, pl :

- Isteni

- Pocsék

És sok más. Köszönöm előre is!

(Ui. a FIFA 15-öt csak 1 hónap múlva kapom és addig kell valami elfoglaltság)



2014. szept. 29. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a Hattrick, amit te írsz és én azt tudnám javasolni. Én 2009 óta nyomom és kb. most jöttem rá hogy lenne érdemes felépíteni egy csapatot. Lehet benne ificsapatod is, és saját nevelésű játékosként felhozhatod később a nagy csapatodba, így minden képességéhez hozzáad egy fél szintnyit... Igaz, nem naponta vannak a meccsek, de nagyon jó online manager. Szerintem a legjobb.
2014. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, ha hattrick-el kezdesz játszani, érdemes hozzá letölteni a foxtrick nevű bővítményt. Sokat tud segíteni a játékban.

De mielőtt elkezded érdemes alaposan elolvasni a súgó minden pontját. Nem tudom létezik e még, de volt ilyen mentor program szerűség, ahol tapasztalt hattrick-esek lesznek kezdők mentorai, így segítve őket az elindulásban. A fórumokat is érdemes olvasgatni.

2014. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a kérdésedet. Ha csak 1 hónapra kell valami amivel elütöd az időd, ez nem igazán alkalmas rá. Ebben hónapok, de inkább évek alatt lehet igazán nagy dolgokat véghez vinni.
2014. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez érdekes.. kitöröltem a kérdést (ELVILEG), de mégis most kaptam emailt, hogy kapom a válaszokat..

Egyébként kösz a válaszokat, de már megtaláltam!

2014. szept. 30. 16:19
 5/5 Dominik10 válasza:
Kérdező a kérdést nem tudod letörölni csak a figyelt kérdéseid közöl tudod kiszedni!
2014. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!