Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom telepíteni a...

Hogyan tudom telepíteni a letöltött The sims 3-hoz az eredeti the sims 3 világ körült?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyan úgy mintha erededitbe lenne meg
2010. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem tudom ezt írja ki : Hiba a The Sims 3 frissétésekor a telepítés nem folytatható.
2010. jan. 22. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudom mi a problémád! nekem is ez volt ! neked a the sims 3 nem eredeti igaz? mert ha nem akkor szedj le 1 RAZOR verzót a netről és utána már felrakhatod a the sims 3 kieg.et!

FONTOS! ha letöltötted a Razor -t és feltelepítetted (persze elöbb töröld a másik the sims 3 -at ami csak BETA)

akkor utána a the sims 3 világ körül frissíti magát! azután már ne engedj több frissítést mert akkor nem fog indulni!!!!

2010. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sokáig játszottam a Sims 3-al, de hóanpok múlva is csak arra jutottam, hogy nem tetszik. Nekem valahogy jobban bejött a Sims 2!
2010. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!