Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik gyűrűk urás rizikó a...

Melyik gyűrűk urás rizikó a legjobb? Hol lehet még venni ilyen rizikót?

Figyelt kérdés
A barátomnak akarok venni egy ilyen játékot de külföldi oldalon vagy 3 fajta gyűrűk ura rizikó van

2014. okt. 2. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak kettőről tudok, a normál és a Trilogy Edition. Nekem az utóbbi van meg, mindenképpen ezt javaslom a Two Towers verzióval szemben (több, jobb, javított).

Én ebayen vettem nemrég 35 dollárért.

[link]

2014. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő míg megérkezik ? és mennyibe kerül a posta költség ?
2014. okt. 23. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eladótól függ. Nekem a legtöbb cucc 2-4 hét alatt jön meg, a költséget meg érdemes lebeszélni az eladóval- ha expressz küldi és biztosítást is köt rá, 10000 Ft is lehet. Ha lehet Free Shipping (ingyenes szállítás) szolgáltatással szoktam kérni (magánszemélyek ezt nem szokták bevállalni, csak nagykerek, boltok), olyankor legalább egy hónap, míg megjön a csomag.
2014. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!