Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim legendary edition...

Skyrim legendary edition steames olyan modok kéne amitől"? " szebben fog kinézni már vannak ilyen módjaim steam work shopról meg a nexusról csak nem tudom hogy a nexusról működőt e nekem

Figyelt kérdés
szóval hogy király legyen a árnyék, a fények, az emberek élethűbbek, legyenek stb... a gépigény miatt nem kell aggódnom az van bőven. és lehetőleg steam work shopról letudjam tölteni de ha nagyon jó akkor jöhet.
2014. okt. 4. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Steam-ről soha a büdös életbe nem fogsz letölteni egyetlen egy komolyabb grafikus módot. Nexus-on keresgélj ENB-t illetve skin modokat stb, stb van belőlük annyi, mint égen a csillag.
2014. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom csak gondoltam hátha meg a nexus nekem nem minden oldalt tölt be van amikor azt irja hogy error nem vagyok bejelentkezve pedig bevagyok :(
2014. okt. 4. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!