Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért szaggat ez a játék?

Mért szaggat ez a játék?

Figyelt kérdés

Mért szaggat ez a játék a gépemen? The Cursed Forest. Állitolag mennie kéne ezen a gépen rendesen. Rendszer: Windowws xp professional 2002-es verzio, szervizcsomag 3.

Számítógép: AMD Athlon (tm) II X2 260 processor

3.21 GHZ 3,5GB ram

Processzor tipusa: Ati Readon 3000 Graphics (0x9616)

DAC tipusa: internal Dac (400MHz)

Memória mérete: 700 Mb

Adapter neve: AMD 760g

Ez minden, amit találtam a gépemről, és ugy gondolom, ennek a játéknak mennie kéne, A játékrol rendes gépigényt sajnos nem találtam :) De ha valaki játszik vele az ugyis tudja, esetleg ha valaki tudja hol kellene levennem a grafikát, azis megtenné, csak tudjak játszani :D


2014. okt. 4. 11:41
 1/2 toma9999 ***** válasza:
Várj, én ott elakadtam hogy a RAM és a memória ugyan az. De ha a memóriát a tárhelyre vagy a videókártyára érted akkor az elég kicsi. De ahhoz hogy tudjuk mit kell bele venni először ezt a memória dolgot kéne tisztázni. Vagy ha szimplán letöltötted valami nem hivatalos oldalról az is lehet a probléma oka. Én azt javaslom nézz utána a géped adatainak kicsit jobban meg vedd lejjebb a grafikát és majd utána tudok segíteni. :)
2014. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a memória mérte a videokártya, csak igy volt leirva a gépen.. ram: 3,5gb a videokártya:700 mb :) Grafikát nem lehet lejjebb venni seholsem :(
2014. okt. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!