Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unturnedben már vagy fél...

Unturnedben már vagy fél napja 10°% hp-m van, hol találhatok könnyen morfiumot?

Figyelt kérdés

2napja kezdtem el játszani, tök jól haladok meg minden csak így nagyon hardcore, télleg tök kezdő vagyok ha esetleg lehet craft olni akkor hogy

folyamatosan haladok előre és volt olyan hogy 10 zombi is üldözött és csak kocsival tudtam kinyirni őket hogy elütöttem őket akkor is 10hp m volt

meg ha mással is lehet hp-t tölteni akkor lécci

leirjátok köszi ;D



2014. okt. 4. 20:24
 1/3 tumortomi válasza:
Életet lehet tölteni vitaminnal is. Gyógyszert leginkább a városokban és a katonai bázison találsz. Craftolni nem lehet gyógyszert asszem.
2014. okt. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 toma9999 ***** válasza:
Lehet cloth-ból craftolni bandage-et az asszem 10 hp-t tölt és városokban éskatonai bázisokon egyaránt van belőle sok. :)
2014. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok kösz :D amúgy találtam térképet elmentem a reptérhez és volt a sátrakban csomó kötszer meg minden :D
2014. okt. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!