Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A szüleim folyton avval...

A szüleim folyton avval piszkálnak hogy videójáték függő vagyok, de én nem tartom magam annak (átlagosan 2-3órát játszok egy nap).16/f Más is így van evvel, vagy csak az én szüleim ilyenek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek ilyenek a szülei.
2014. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem voltam nagy játékos, még gimis koromban hébe-hóba dotáztam, anyám meglátta és "jaj gépfüggő lett a gyerek" apámat is megtalálta vele, hogy "képzeld gépfüggő lett a lányunk, folyamatosan játszik" :) Azt annyira beleélte magát, hogy meg se hallotta, amikor mondtam, hogy esténként, amikor már nincs tanulnivaló mi kivetni való van abban, ha a neten játszok max 1-1,5 órát. Emberek többsége a facebookon több időt van naponta :) Aztán pár hét után magától elmúlt ez a rigolyája. Lehet a te szüleidnek is el fog :D
2014. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
A koraesti meepozások elengedhetetlenek egy lány életéből.
2014. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zsuchan ***** válasza:

Minden szülő ilyen javarészt.

Nekik még nem volt annyira alap a számítógép és annak megléte illetve alkalmazása mint a mostani generációnak.

Én anno úgy szereltem le anyám, " örülj, hogy nem sörözni megyek osztálytársakkal titokba..vagy rosszaaab (ördögi mosoly) " Erre elgondolkodot..hmmh ott a pont aztán hagyott.

PErsze ehhez kell olyan közvetlen kapcsolat mert van szülő aki ezt mérhetetlenül pimasz ésszemtelen viselkedésnek venné/veszi.

Minden ember más és más.. és a szülők is emberek :)

2014. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az én anyám nem lenne mérges, ha sörözni, bulizni, vagy k*rvázni mennék haverokkal. xD De az enyémek is sajnos idegesek ha játszani látnak...

18/F

2014. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. De az én Szüleim nem fognak pár hét alatt leszokni róla. Mert évek ótacsinálják. Anyám már avval szokot baszogatni hogy menjek pszihológushoz meg mindekivel közli hogy fűggő vok (egyzőm meg tanárok emlegették). Kapok egy rosz jegyet anyám egyből a "k...a computert" emlegeti. Egyszer agyrohama volt és rácsapta a laptopot a kezemre, széttört a képernyő. Aztán nagyon büszke volt magára.
2014. okt. 7. 14:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk öregebbek is mint az átlag szülők (anyám 56 apám 53)
2014. okt. 7. 14:48
 8/8 Zsuchan ***** válasza:

A kor nem ok, én is kései gyerek vagyok apukám 74 anyukám 62 lenne.

(25 éves vagyok)

Konzervatívak a számítógépekkel kapcsolatba ennyi. most vagy kibirod és majd érettségi után kockulsz vagy megoldod haveroknál ( laptopot lehet hurcolászni) vagy este... De egyébként első a suli.

Esetleg mond el a szüleidnek neked ez mennyire rosszul esik, mert ha nem is veszi komolyan legalább te megpróbáltad a problémát megoldani.

2014. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!