Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Sims 3 kiegészítő?

Figyelt kérdés
Már megvan az Évszakok, Házi kedvencek, Szigetvilág de majd még szeretnék venni egy-kettőt. Szerintetek mi a legjobb és miért?

2014. okt. 7. 17:49
 1/3 Zsuchan ***** válasza:
Supernatural avagy Természetfeletti erők, abba van a legtöbb teremtmény, sok lehetőség és igazán hangulatos szomszédsággal.
2014. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Saavedro ***** válasza:
A World Adventures tetszett a legjobban. Mindenből ad egy kis pluszt. Új receptek, új termények, új kőzetek és fémek, új képességek (nektárfőzés, fényképezés, harcművészetek), új tárgyak, új személyiségjegyek, új ruhák, három hangulatos, egymástól különböző nyaralási helyszín (kvázi szomszédság), missziók, pincék/katakombák lehetősége az építés módban, nyaralók, stb. stb. Az Ambitions a második legjobb szerintem, bár nem túl bőséges. Új képességek megintcsak (feltalálás, szobrászat), apró finomságok, amik sokat adnak a játékélményhez (tetoválás, mosás), az itt kapható szomszédság (Twinbrook) a legjobb szerintem. Persze az új munkákon van a hangsúly, de azok közül néhány kicsit fantáziátlanul lett megoldva. Egyszóval hangulatos, bár vannak hiányosságai (pl. a jövőbe és múltba való utazás béna, meg az hülyeség, hogy ha valakit megpróbálok felrobbantani, akkor nem csuknak le). De jó még a Late Night is. Új szomszédság, társasházak, bárok, klubok, hírnév, új képességek, új hangszerek, banda alapítása, fellépés bárokban stb. de én csak a hangszerek miatt vettem meg anno.
2014. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!