Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Black Mirror 3 magyarítást...

A Black Mirror 3 magyarítást pontosan hogyan kell feltenni?

Figyelt kérdés

Tudom már nem igazán aktuális, de hátha tudtok segíteni.

Fel akartam tenni a Black mirror 3 KCsT-féle magyarítást, kicsomagoltam, rámentem a küldhető mappára majd a BM_III_ge_en_KCsT mappában az angol mappában levő .EXE fájlra rendszergazda módban de szó szerint nem történik semmi.. Ezt többször is megcsináltam de ugyanaz, nem telepíti... mint ha rá se kattintottam volna. Hogyan lehet megoldani ezt a problémát? Vagy valamit kihagytam volna?



2014. okt. 8. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
magát az alap magyarítás mappát (amit kicsomagoltál) rakd be a játék főkönyvtárába, általában ez szokott lenni a gond magyarításoknál.
2014. okt. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos még így sem jó. 2 mappa volt a tömörített fájlba, szerintem csak az egyik kellene és azon belül van egy .exe alkalmazáskiterjesztés és az lenne a magyarítás telepítője de se kép se hang mikor rákattintok... ez az egyszerű áthelyezés nem oldja meg a problémát. De azért köszi!
2014. okt. 9. 14:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült! Néhány kísérletezés után elindult a telepítés és a játék magyar lett. Nem a mappát húztam át a játék főkönyvtárába, hanem csak a .exe fájt, futtattam rendszergazdaként és bingo! Elindult! Köszi az ötletet! ;)
2014. okt. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!