Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadnak a játékok?

Miért akadnak a játékok?

Figyelt kérdés
Nemrég lett felrakva a win8 de eddig mentek azok a játékok amik most akadnak (Nem a legújabb a gépem).Az az érdekes hogy haveromnak a laptopján is win8van de neki nem akad az ami nekem igen (Win7en nem akadt).Mi a gáz ilyenkor?

#akad #Windows 8 #mniért
2014. okt. 11. 18:50
 1/7 danikiller ***** válasza:

Először is leirhatnád a géped milyen vga, ram stb.

Másodszor: Nem lehet hogy nincs a megfelelő driver telepitve, mert ha nincs akármilyen géped is lehet de szaggatni fog minden. Irj

2014. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

processzor:amd athlon(tm) 64 processor 3200+ 2hgz

ram:2,00 gb

és 32bites operációs rendszer x64-alapú processzor

Ez amit találtam.Nem igazán értek a gépekhez igazából csak ha nincsen épp semmi dolgom és senki nem nagyon ér rá lelülök játszani:D.

2014. okt. 11. 19:09
 3/7 A kérdező kommentje:
De mentek a játékok amiket letöltöttem épp mielött haverom felrakta a win8-at
2014. okt. 11. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Régebbi hardvereken jobban fut a régebbi rendszer, mivel már az új hardverekhez optimalizálnak. Ajánlok windows 7 32 bites (x86)-os home premiumot vagy ultimateot.
2014. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval jobb lenne a win 7 újra?
2014. okt. 11. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb lenne.

Én igaz konzolon játszok már, de PC-n is játszogatok, CSGO... Volt nekem is win8.1, XP.. Azt kell mondjam, játékra a legjobb az XP, de már nincs támogatva... Tehát win7-et használok ugyanúgy.

2014. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi a segítséget:).
2014. okt. 13. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!