Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta San Andreasban utoljára...

Gta San Andreasban utoljára megcsináltam a ZERO - NEW MODEL ARMY küldetést, és nem akarnak új küldetések jönni?

Figyelt kérdés
Se telefonhívás, semmi a térképen, ami küldetést mutatna. Mit kéne tennem, hogy legyen új küldetés?

2014. okt. 12. 11:53
1 2
 1/12 Nemohalacska ***** válasza:
A Zeros küldetések előtt miket csináltál?
2014. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Las Venturasi küldetéseket, az utolsó az volt,hogy valami zátnál bombákat kellett elhelyzni, robbant az egész,és ennyi
2014. okt. 13. 14:10
 3/12 A kérdező kommentje:
zátnál helyett gátnál
2014. okt. 13. 14:11
 4/12 Nemohalacska ***** válasza:
Elvileg utána kéne még jönnie egy olyan dollárjeles küldetésnek. Amúgy Los Santosba újra lehet már bandaháborúzni?
2014. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem. Próbáltam már, de nem jönnek a hullámok"
2014. okt. 13. 20:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Most las venturasba elvittem a csajomat millit egy étteremben, valami nem tetszett neki, véletlen, "véletlen" lelőttem, és ekkor volt egy telefon hívás, bementem a házába, elloptam vmi kártyát és ennyi. Most hová kell mennem azzal a kártyával?
2014. okt. 13. 22:27
 7/12 Nemohalacska ***** válasza:
Az majd az utolsó dollárjeles küldetéshez kell de az nem szól bele a fő történeti szálba tehát elvileg kellene küldetéseket kapnod. A dollárjelesek előtt mi volt az utolsó küldid?
2014. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valami négy sárkány kaszinós talán woozieval, sárga színû volt a jel a térképen
2014. okt. 14. 13:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Amúgy belementem a dokumentum, gta sa user files mappába, és ott megnyitottam a játok mentését szövegben, és az eljén az volt, hogy BLOCK...New model army...

Íg kezđődött. Ez jelentheti azt, hogy blokkolva lettem a rengeteg csalókód miatt?

2014. okt. 14. 14:56
 10/12 A kérdező kommentje:
mindegy, most újra kezdtem a woozies küldetésektől
2014. okt. 14. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!