Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Anno találtam egy flash...

Anno találtam egy flash játékot! és nem találom. Segitség!? Bövebben lent

Figyelt kérdés
aazvolt hogy volt egy karakter akivel voltál ien pici,meglehett ölni..és lehett berakni olyan karaktereket és lehett ijen c4 et nitrót is csinálni,és tüzzel felrobbantani olajisvolt amit apájára lehetett rakni meg viz ijenek.és nemtom hogy hol találtam anno
2010. jan. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hááát a www.flashgames.homo.com meg a www.nobrain.dk ezeken az oldalakon vannak ilyesmi játékok
2010. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát k*rvára viccesvagy vaze...bár aki ilye néz hogy ".h*mo" és terjeszti,biztos bu*i:) a nobrainröl ne is beszéljünk(am ismerem & nemnéztem+)
2010. jan. 27. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
citroen c4? és robottá változott? ha az az akkor az nem flash hanem citroen c4 robot a játék neve szoftver bazison fent van remélem erre gondoltál =)
2010. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem erre gondolto.. de a ne forgasd ki a szavakat pls
2010. jan. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!