Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Láttam kreatív boltban egy...

Láttam kreatív boltban egy érdekes festék családot, és szeretném ki kérni a véleményeket. Nevezetesen a Pentart családról lenne szó. Érdemes kipróbálni valamelyiket?

Figyelt kérdés
Ugyanis jó párat láttam ebben a boltban, és ahogy olvasgattam az üvegek feliratait, eléggé megtetszett a dolog. Például van olyan festék, ami a leírás szerint fémes hatást kelt szinte majdnem minden felületen. Legyen az fa, üveg, műanyag, stb-stb. (egyébként ahogy olvastam ezeknek az üvegeknek a feliratait, szinte majdnem mindegyik ilyen speciális festék jók ezekhez a felületekhez) De vannak olyan festékek is ebben a festék családban, amik állítólag rozsda hatást keltenek. Nem számoltam meg, de legalább vagy 20-30 típusú speciális festék volt a boltban. Szóval a véleményeket kérném szépen.
2014. okt. 14. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy Makettezek, és azokhoz keresek újfajta festékeket.
2014. okt. 14. 18:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes. Jó minőségűek, jó nagy választék és nagyon szuper termékeik vannak! A facebookon van oldala a pentartnak, pentart termékek néven, ott sok munka van a termékeikkel elkészítve, pl. egy wh40k nekron terepasztalhoz is használtak pentart cuccokat. Az idei katalógusok, ez kicsit részletesebb, áttekinthetőbb, mint az üvegek a polcon.


És ami baromi fontos szerintem, ezek teljesen magyar termékek. Valami családi kézben lévő dolog. :)

2014. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ja a katalógus link. Érdemes átnézni én pl. anno nem is tudtam, hogy annyiféle repesztő lakk is van, mert ami boltba jártam, az nem tartotta mindet.

2014. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!