Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft mo'creatures mod...

Minecraft mo'creatures mod hogyan kell zebrát szelidíteni?

Figyelt kérdés
próbáltam almával is. a nyerget rá tudom tenni de nem adja ki hogy mi a neve meg nem ülhetek rá

2014. okt. 16. 14:51
 1/4 adventurer111 ***** válasza:
Próbáld aranyalmával! Ha nem válik be akkor próbáld más féle szelídítő cuccal.
2014. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ryutoshi válasza:

a zebra beszelídítse nagyon hosszadalmas sajnos.... Első sorban alap minecraft lovakra van szükséged, amiről tudni ilik nem lehet beszedni pet amulettbe. Na nézzük sorba:

1. lépés: szürke fehér pettyes mo-s lovat befogsz, és egy barna vanillás modból való lóval szaporítod (ha jól emlékszem elég 1 tök a mo-snak)

1.a lépés: fontos hogy maximum 4x4-es mezőbe képesek szaporodni, úgy hogy nincs 7-8 blokk közelükbe más ló.

2. lépés: az előző tenyésztés végén egy barna fehérpettyes lovat kapunk, amit egy szintén vannilás fekete lóval kell tenyészteni

3. lépés: az így létrejött fekete fehérpettyes lovat fogd be amulettre, és vidd a zebra mellé, majd engedd ki, és nyerget rárakva ülj a tenyésztett lovadra

4. lépés: etesd meg a zebrát egy almával, így beszelídül

5- lépés: szusszanj egy nagyot a kimerítő feladat után :D

2014. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. okt. 23. 10:10
 4/4 Ryutoshi válasza:
ugyan nincs mit, ha van Hamachid akár Lan-ban is játszhatunk, és ott mutathatok még pár dolgot, már amennyire emlékszem rá xD esetleg szervert ha tudsz :) nagy fene voltam anno, mindenki hozzám fordult annobelső infókért x3
2014. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!