Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MLSZ Fantasy Liga játéknál ki...

MLSZ Fantasy Liga játéknál ki tapasztalt problémákat, ki gondolja úgy, hogy ez egy jó játék ebben a formában?

Figyelt kérdés

1. A tavalyi évben én voltam az első nyertes. Az oldalon elvileg hirdetnek nyereményeket, de én másfél év levelezés, ígérgetés, stb. után sem jutottam hozzá. Szerintetek tényleg vannak nyeremények és mitől függ, hogy ki jut hozzá?

2. A játék túl bonyolult módon számol/működik, ezért időről-időre rengeteg probléma adódik. Ezek közül, van amit javítanak, van amit nem. Tudja valaki, hogy mitől függ, melyik hiba kerül javításra? Ez a managerek sorrendjét is érinti, ezáltal hatással van a nyereményekre is, bár ez az 1. pont függvényében lehet nem is számít.

3. A hibákat lehet jelenti az oldalon, emailben és a közösségi oldalakon is. Vajon mitől függ, hogy melyikkel foglalkoznak? A kényelmetlen kérdések miért kerülnek törlésre a közösségi oldalról?

4. Az idei évben a 2. forduló előtt volt egy szerverleállásuk, emiatt sok játékosnak vált használhatatlanná a csapata. Van olyan, akinek helyrerakták? (az enyém azóta is működésképtelen)



2014. okt. 17. 10:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!