Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: az alábbi...

League of Legends: az alábbi karakterek közül ti melyiket vennétek meg és miért? : Darius, Zed, Yasuo

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
darius elég könnyű és jó csak az ultival kell okosan, zed az nagyon op de nagyon meg kell tanulni a klónos dobálós teleportolos izét :D , yasuo az nem olyan nehéz de azzal is ügyesen kell, darius az könnyű a másik kettőhöz kell a skill de attól függ hova mert darius topos a másik kettő meg inkább mides de lehet topozni is velük, de ne kinézet alapján válassz champet :D
2014. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Darius-t nem látni silver felett, mivel annyit is ér. Yasuo kb insta ban platináig, szóval ha azzal szeretnél rankedezni, az nem fog nagyon menni. Zed-del meg meg kell tanulni rendesen használni az árnyakat, hogy ugrálsz árny- ulti árny stb közt.


Zed-et viheted top midre, akárcsak yasuo-t, darius meg inkább topos, esetleg troll jungler.

2014. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zed nem olyan nehéz ám ha játszol vele egy kicsit ha ráérzel. Már csak azon nevetek mennyire nehezen esett le számomra ha leidézem a W-m is nagyobbat sebez az ultim. Darius tank ként állja meg a helyét, de igazából nem tartom én sem sokra. Yasuo. Na ő az egyik legOP-bb a játékban. Sok játékos azt hiszi tud vele játszani de nem. Nagyon nehéz champ, és rengeteg időzítés kell ahhoz hogy tényleg úgy használd mint ahogy megkívánja. Viszont ha értesz hozzá kifizetődő. Ő is egy tipikus pentakiller champ. Bár a fiorám még mindig űbereli.
2014. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát én nekem csak zed van meg ezek közül de én olyan profi módon nyomom hogy 2 osztálytársam sem birt el velem XD
2014. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyszerre!!
2014. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiorával viszont nevetve lehet akár pentakillt is nyomni.
2014. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!