Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van aki jártas a Tom Clancy...

Van aki jártas a Tom Clancy világában? (Játékok terén, nem a könyvekén)

Figyelt kérdés

Őrületes, életmegtörő dilemmám, hogy most H.A.W.X-ozzak, vagy Endwarozzak. 2 napja vittem ki az Advanced Warfighter 2-t (a sima GR után a legjobb talán), és nem tudom hogy kronológiailag melyik a folytatás. (ugye minden Tom Clancy játék egy univerzumban játszódik, Rainbow Six Vegasban utalást tesznek a Ghostokra, Splinter Cellben mindkettőre, stb).

Ugye a Hawx valahol a GRAW1-2 idején játszódik, ezért ez következne, VISZONT az Endwar hamarabb jelent meg. Szerintetek melyiket lenne érdemes? Mindkettőhöz van kedvem. :D Egyszerre két játékot pedig nem szeretek játszani.


2014. okt. 18. 08:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Hinnye, most próbáltam Spoiler nélkül beleolvasni, a HAWX-nak csak az első pályája játszódik 2014-ben. Aztán 2021-es.. Hmm. Akkor ezek szerint Endwarozok. Valaki tudja, hogy milyen hosszú a játék átlagosan?
2014. okt. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!