Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki szereti a Farming...

Valaki szereti a Farming Simulator 2011-et, vagy valamelyik másikat? Beszélgetne velem valaki (mindegy melyikről) róluk?

Figyelt kérdés
Akármelyikről beszélgetnék szívesen! Akár a most érkező 2015-ösről is.

2014. okt. 19. 22:28
 1/4 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a 11 és 13-asat is. És mái napig játszok mindkettővel. Jártas is vagyok benne. Szóval, ha szeretnél valamit tudni. Nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok. :)
2014. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok, köszi!

1. kérdésem az lenne, hogy a 11-es vagy a 13-as a jobb? Azért kérdezem, mert a én csak a 11-essel játszok, sajna nincs meg a 13-as.

Játékmenet, grafika, kidolgozottság, szint, gépek stb. melyiknél jobb?

2014. okt. 26. 22:15
 3/4 anonim válasza:
2013 nál jobb:D
2014. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam.


Következő kérdésem az lenne, hogy mivel már régóta játszol gondolom minden gépet, felszerelést kigyűjtöttél, minden lehetséges feladatot elvégeztél. Ebből kifolyólag kérdezem, hogy akkor milyen célja(i) van(nak) a játékodnak? Ha tudsz kérlek adj néhány olyan ötletet, amelyet ki tudok tűzni magamnak célul, mert már kezdi elveszíteni az értelmét a játék számomra. Olyan célokat már tűztem ki magamnak, hogy megtöltöm a legnagyobb pótkocsit annyiszor amennyiszer tudom, annyi bálát készítek, hogy egy egész szántóföldet beterítsen stb. Na ilyesféle célokra gondoltam.


Köszi előző válaszodat is!

2014. nov. 9. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!