Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim sonsole commands?

Skyrim sonsole commands?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Lenne egy hba a játékban, amitől nem tudok továbbjutni.

A quest címe : Message to Whiterun

Az lenne a hiba, hogy visszaviszem a bárdod a Jarlnak és ő azt mondja, hogy beszéljek Legate Quentin Cipius-al.

De ő nem mond semmit, vagyis nem lép interakcióba velem.


Mint itt: http://www.youtube.com/watch?v=3T5o7QOEhKA


Olvasgattam a videó alatt és más helyeken is a véleményeket, ott azt írták,

hogy konzolparancsal nullázzam le a vérdíjam Whiterun-ban.

Ezt meg is tettem, de így sem áll velem szóba Cipius.

Tudtok rá valami megoldást?

Esetleg tudnátok írni egy konzolparancsot, hogy átugorjam a beszéljek Legate Quentin Cipius-al részt?

Tudom a skyrim wikin le vannak írva a parancsok , de nem értem őket, nem fogom fel a rendszerüket, hogy mi mit jelent.

Nagyon nagy segítség lenne, ha egy pontos konzolparacsot írnátok nekem.

Ja, még annyi, hogy az unofficial patch állítólag megoldaná, de ha NMM-el berakom a patchet, akkor a játék nem indul el, gondolom, mert nem arra épülnek a mentések.

A NMM-et tudom használni, nem a berakott modok sorrendjével van a gond, tehát a patch hiába oda kerül a modmanagerben ahová kell, akkor sem lehet használni.

Ezért szeretnék egy parancsot, amivel átugorhatom az adott questet.


Nagyon köszönöm!!



2014. okt. 21. 14:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!