Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 milyen ez a karrier?

Encsi00801 kérdése:

Sims 3 milyen ez a karrier?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a természetfeletti erőkben van egy új karrier a jós. Nem találtam meg hogyan lehet elmenni jóshoz, de ez lenne az egyik feladatom a játékban :( . kerestem azt is hogy a simem hogy lehetne jós de semmit se találtam. A regényemből a lényeg: Hol tudok jósoltatni a simemnek és hol lehet ez a munkája?

2014. okt. 22. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

1 perc volt megkeresni a Gooogle segítségével:


Vagy menj el a városban a Gypsy wagonhoz és ott (ötletem sincs mi lehet a magyar neve, de ha beírod gugliba akkor kihozza a képét :D)

Vagy csak szimplán ha az újságban keres munkát akkor ott is felbukkanhat a Jós karrier.

2014. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nincs a városodban egy lakókocsi féle akkor lépj a városszerkesztőbe ééééés na kívűlről nem tudom de vagy a dekorációnál lesz vagy a telkeknél...de ha ott se találod akkor menj egy telekre (vásárlás módba) ami közösségi terület és ott is vannak ilyen tárgyak.. na szóval kirakod és akkor majd ott lesznek a lehetőségek ha rákatt. amúgy a természetfeletti erőknek az új városában a moonlight falls-ban van
2014. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!