Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft kliensben mit kell...

Minecraft kliensben mit kell átírni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Odáig megvan, hogy java decompilerrel megnéztem a minecraft .jar-t. De itt hol van valami elérési út, vagy mi a sz*rnak hívják ezt, hogy ha ezt használom, akkor ne a Mojang szerverei legyenek benne, hanem az enyémeim? És a regisztrációs részt hol kell átírni? Thx mindenkinek

#Minecraft #Java #kliens #Minecraft kliens készítése
2014. okt. 22. 19:58
 1/7 anonim válasza:

Szia pont én is erre keresem a választ!

Sajnos nem tudok segíteni.

2014. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is baj, nem kell több tört kliens.
2014. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Robot, ne te döntsd már el, mit csináljak... Te csak egy k*csög faasz vagy, akinek a szája sebességben van, az agya meg üresben... Am csak azért kéne hogy haverokkal tudjak játszani.
2014. okt. 23. 16:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze creative-ban, adminként.
2014. okt. 23. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Megoldás: vedd meg.


Az átírogatós dologgal az a baj, hogy attól, hogy módosítasz pár linket és a launcher a te szerveredhez fog fordulni, nem tudod, hogy mit kell neki válaszolni. A letöltögetős rész működni fog, de a regisztrációs rész a szerver szoftver nélkül nem...

2014. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen szerver software? Am ha megveszem, az nem megoldás. Mint írtam haverokkal szeretnék játszani ADMINként.
2014. okt. 24. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért minek kéne belepiszkálni a játékba, hogy admin lehess egy szerveren?

Egyszerűen host-olsz egy szerót és "/op [neved]", kész admin vagy (vagy nem értem, milyen jogokat akarsz még?).


A szerver szoftver amiről beszélek meg az a program, ami a Mojang szerverein fut és login-oltatja a játékosokat, session ID-ket oszt, stb..

2014. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!