Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Walking Dead season 2...

A The Walking Dead season 2 episode 5-ről lenne szó. S azt nem lehet hogy Kenny-t nem lövöm le? Muszáj lelőni? Pls válaszokat. (ÉRTELMESEKET! ) A helyesírásért s a vesszőkért bocsánat de telefonom nem mutat vesszőket A TÖBBI LENT! .

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: Luke-ot amikor beleesik a vízbe nem lehet megmenteni? Én annyira megszeretném menteni mert a kedvenc karakterem de sajnos nem tudom! Pedig több helyen olvastam hogy látták videóban hogy Jane helyett Luke van. Vagy pedig Kenny helyett van Luke.

2014. okt. 22. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Ha nem lövöd le, akkor ő öli meg Jane-t, és így Kennyvel maradsz a végén. Luke úgy tud megmenekülni, ha nem próbálsz meg segíteni neki, így a csaj alatt szakad be a jég (nem emlékszem már a nevére) és ő hal meg.
2014. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első, ezt nem tudom honnan szedted, Luke mindenféle képpen meghal, akár segítesz rajta, akár fedezed. Tudom, mert kipróbáltam direkt. Ha segítesz rajta, akkor még Bonnie is megfullad, ha fedezed, akkor csak Luke. Kennyt nem muszáj lelőni, egyszerűen csak ne nyúlj a pisztolyért, ne csinálj semmit. Le fogja szúrni Janet ha nem avatkozol bele.


Eredetileg Luke lett volna Jane helyett a végén, de a rajongók is ezt gondolták, ezért lett végül Kenny-Jane, kicsit meg szerették volna lepni az embereket.

2014. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. okt. 23. 15:09
 4/6 kata1122 válasza:

Egy keveset vitatkoznék a felettem íróval...

Ha fedezed Luke-ot akkor Bonnie megy segíteni és beleesnek a vízbe DE a közeledben Luke elkezdi ütni a jeget és te be tudod törni viszont addigra már Luke megfullad és Bonnie kimászik magától

Ha nem tóröd be mindketten megfulladnak.

Ha segítesz Luke-nak akkor is megfullad de Bonnie nem esik a vízbe így túléli.

2014. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Választhatsz, hogy lelövöd-e Kenny-t vagy félre nézel, magyarul hagyod, hogy leszúrja Jane-t, ezáltal Kenny életben marad.


Luke-ot én fedeztem, de beleesett a vízbe, és hiába próbáltam feltörni a jeget, megfulladt. Az, hogy hogy próbálod megmenteni Luke-ot, csak annyin változtat, hogy Bonnie hogy fog viszonyulni hozzád a későbbiekben. Szegény srác mindenféleképpen meghal, pedig én is nagyon bírtam őt.

2014. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tették, hogy nem Luke csatázott a végén Kennyvel! Egyszerűen nem illik a karakteréhez, hogy élet-halál harcot vívjon a bajtársával, pláne nem ilyen szemétség miatt, hogy direkt eldugja a babát. Az viszont elég kár, hogy meghalt. :(
2017. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!