Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábitásból jeles?

Csábitásból jeles?

Figyelt kérdés
Angol szerveren láttam, hogy van valami halloweeni cucc ott, de én németül tanulok, és ezért nem tudom, mit jelentett, de kiváncsi vagyok rá. Ha valaki megtudja nekewm mondani, mi az, légyszives írja meg! A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. okt. 23. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Halloweeni cucc? Pontosabban? Van Halloweeni különleges epizód... De azok vannak már magyarul is (bár a tavalyi még nincs)
2014. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma olvastam az angolon, ahol az újdonságok vannak, hogy all halloween events. De olyan sok szöveg volt, és bemutató se, hogy nem gondolom, hogy különleges epizód lenne
2014. okt. 23. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az meg egy verseny az angol szerveren. Olyan amilyen nálunk volt a képszerkesztős meg az augusztus 20.-ás.
2014. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2014. okt. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!