Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogyan lehet...

Minecraftban hogyan lehet elválasztani az egyik világban szerzett inventorit, és a másik világban szerzett inventorit?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha 1 világban megszerez egy darab csirkehúst,akkor azt a másik világba ne érje el..Tudtok segíteni?hogyan kell ezt megcsinálni?

2014. okt. 23. 19:26
 1/3 YenKiii válasza:
Ez csak a ToomanyItems moddal lehet amúgy semmiféle képpen nem keveredhetne az egyik világ cucca a másikkal.Valószinűleg toomanyitems be save-elted az inventoryt.
2014. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érted mit akarok.Amit akarok,az ez: ha valaki skypvp-n kivesz egy almát a Free táblából,ne tudja elérni spawn világban.Erre kéne megoldás.Mert jelenleg át tudja vinni.
2014. okt. 23. 22:42
 3/3 Boti466 ***** válasza:
Ehhez a Multiverse-Core bővítménye szükséges. Megtalálod a plugins.bukkit.org-on. Remélem segíthettem!
2014. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!