Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mestermc szervert készítettem...

Adri0502 kérdése:

Mestermc szervert készítettem és az a bajom hogy ha kilépek akkor nem tudok vissza menni a szerverbe. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csinálhattál MesterMC szervert. A MesterMC szerver abból a huszonvalahány (vagy több)szerverből áll, amit Pankix csapata készített. Az, hogy a MesterMC kliensről csatlakoztál a szerveredre, az nem jelenti azt, hogy MesterMC szervered van.


Na, de hogy válaszoljak is: Attól függ, hogy milyen szervert csináltál. Bérelted, vagy a te gépeden fut a szerver? Hamachis? Tehát ez az egész elég bonyolult, és részletesebben kellett volna leírnod a problémát. Javaslom, hogy nézz róla videót. Rengeteg tutorial van róla.

2014. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ő betette a MesterMC kliensbe a szerverét és mivel az mindig frissíti önmagát minden ki-be lépéskor ezért törlődött, csak pankix tud oda szervert betenni mivel ő a tulaja te csak egy időre teheted be és azt is csak te látod, senki más!azután kilépsz és eltűnik onnan és te sem látod
2014. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!