Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ennek most mi értelme volt?...

Ennek most mi értelme volt? (Sims 4)

Figyelt kérdés

Ma fogjuk telepíteni, de néztem már korábban videókat róla és láttam, hogy kivették a "toddler" - nem jut eszembe magyarul a neve - életszakaszt. Ez most visszafejlődés (a Sims 1-ben nem volt utoljára, ott is babaágyból gyerekké nőtt a simxdd) vagy simán marketingfogás és valamelyik kiegészítővel teszik bele?

Tud erről valaki valamit?



2014. okt. 25. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az egész sims4 egy csalódás. Grafikailag se hozta a korához elvárt szintet, és minőségileg se.
2014. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
A szellemeket is kivették, sőt medencéket sem lehet építeni, pedig erre még az alap Sims 1-ben is volt lehetőség. Mentségükre felhozható, hogy a szellemek azóta visszakerültek egy ingyenes patch-ban és a következőben pedig a medencéket rakják vissza. Úgy tűnik kicsit elsiették a játék kiadását, de próbálják helyrehozni, remélem a toddler szakaszt is visszakapjuk majd.
2014. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jézusom ezekről nem is tudtam.. durva. hát nekem is először nagy csalódás volt a grafika, de már több videót néztem és kezdem megszokni.

gondolom ha már szellemek nincsenek, ufókban ne is reménykedjek igaz?:'D

2014. okt. 25. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, szellemek már vannak, csak frissíteni kell a játékot. Abban viszont majdnem biztos vagyok, hogy az ufókat már csak valamelyik kiegészítőbe rakják bele.
2014. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

biztos lesz benne egyszer


az egész csecsemőkor nevetséges


nem kell kórházba menni szülni, nem kell kiságy, semmi

ha megszül a csaj, a gyerek ott terem egy kiságyban

és ha meguntad etetni, játszani vele, egy gombnyomással lehet belőle gyerek


mondjuk a gyererkkor jópofa, és normal élethosszal még nehéz is A-t szerezni


a grafika meg tényleg fostos, teljesen elavult a motor, a textúrák minősége elég gyatra, semmit nem lehet átszinezni


az me hoggy nincs igazi város, és még a szomszédba átmenni is töltéssel jar, nagyon gáz

2014. okt. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Patchekkel rakják bele a medencét, meg a babát is meg mit tom én még miket, azért nem rakták bele ezeket mert a simek érzelmeire és intelligenciájukra voltak figyelmesek, az annyit jelent hogy egy tökéletes sims 4et akarnak amibe a simek okosabbak, gépigény kicsi
2014. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem rossz a Sims 4. A Simek élethűségén tényleg sokat javítottak. A grafikával sincs igazából probléma. Egyedül a csecsemőkor meg a szabadon járható szomszédság hiányzik. Bár a csecsemőkor előbb-utóbb biztos bekerül.
2014. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!