Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fontos! Melyik a legjobb,...

Fontos! Melyik a legjobb, vagy leglátogatottabb MINECRAFT szerver?

Figyelt kérdés

tört

magyar

multiplayer



2014. okt. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem vagyok jártas ebben de a kettő szerintem külön van, mert legtöbben az ingyeneseken de amiért fizetned kell az gondolom jobb :D
2014. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyat írjatok ami ingyenes és sokan szeretik! IP: stb.
2014. okt. 25. 16:51
 3/7 anonim válasza:

MesterMC: [link]

Regisztrálsz, letöltöd, Játszol

(Igazából ez egy kliens de rengeteg szervert tartalmaz)

2014. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offolásért de a MesterMc-t le ne töltsd. Az teli van kis 9 évesekkel és ráadásul azok a bizonyos 9 évesek megveszik pénzért a rangot hogy ők milyen menők lesznek.És ennek semmi értelme mert sehogy nem lehet azonosulni egyik szerveren se. Jó lenne ha lenne egy olyan szerver ahol ezek a rangok nem érvényesek...
2014. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Skyart válasza:
Szerintem töltsd le a Legendary MC-t én azt tartom magasan a legjobb szervernek! ;)
2014. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boti466 ***** válasza:

2vel előttem lévő válaszolónak igaza van. És azok a versenyek amiket csinálnak előre le vannak rendezve... Nagyon sok mindent más szervertől szereznek (barátrendszer)

A kérdésre: attól függ, hogy milyen szervert szeretsz. a Minigameekre specializálódott ,a survival, a creative, stb. Van olyan is ahol ez mind megvan, de magyarországon nincs szerintem olyan szerver. Ha angol is jó, akkor ajánlom a Keinettet (mc.keinett.us) Remélem segíthettem :)

2014. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dominik10 válasza:
vagy letöltesz egy 1.7.5vagy 1.7.2 klienset mert olyat hamar találsz vagy letöltöd a craftunio saját kliensét amugy az ip:IP.CRAFTUNIO.HU.és van itt skypvp ami saját modpack-os és különleges fegyverek vannak pl.vakítógránát,bűzbomba aztán megváltozik az Xp palack grafikája stb.és amugy a mester mc-t tényleg nem érdemes használni de azért szerintem letölteni letölthated de ne azt haszánld hanem egy közvetlen csatlakozásos szerót (a mestermc-ről oda is feltudsz menni amit én írtam)
2014. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!