Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » School of Dragons nagyon...

School of Dragons nagyon FONTOS! Egy olyan küldinél járok amiben az van, hogy "catch 2 angler fish while flying on a gronckle (0/2) Ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés
"catch 2 angler fish while flying on a gronckle (0/2)" Hogy kell??????????????

2014. okt. 25. 21:44
 1/4 ruszovero2000 válasza:
Én is pont ennél a feladatnál vagyok és fogalmam sincs hogy hogy kell megoldani, de van egy hely amit úgy hívnak Explore the Sea és szerintem ide kell jönni, de hogy most gronkel hátán repülve kell odamenni azt nem tudom, nekem nincs is gronkelem xD.
2014. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
épp ez az...nekem is csak siklósárkányom meg suttogó halálom van...videókat is néztem de ezt a küldetést senki nem vette fel :/
2014. okt. 27. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a küldetés jelenleg csak Gronkellel hajtható végre. A hivatalos fórumon is sokan vannak a dolog ellen.

A legutóbbi update óta viszont már Coinért is meglehet venni a tojást, tehát sajnos csak azt tudom mondani hogy próbálj meg összagyűjteni egy pár coint. Hidd el nem olyan nehéz. Versenyezz, lőj fire pi-eket Hibbanton.

És a másik akadály valószínűleg az istálló lesz, ha már kiköltötted az ingyenes Whispering Death tojásodat. A legutóbbi update óta már azt is lehetséges ingyenesen beszerezni. A Karaktered achivementjei között, van egy olyan hogy ha verenyen összegyűjtesz xx számú bárányt ajándékot kapsz. Azt hiszem elég nagy számban kell bárányt gyűjteni, de egy próbát megér.

2014. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Így van, előző!:)

600bárány kell az istállóért, 1000bárányért pedig egy tojást kapsz. Megéri!! :)

2014. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!